5 najfajniejszych skarpet na stronie kapitanskarpeta.pl

Endrju - skarpetki

Tak jest Panie Kapitanie! Bo jakże by mogło być inaczej skoro w grę wchodzą tak finezyjne wzory, kolory, pomysły….! Jednak najlepiej o tym przekonać się po prostu wchodząc na stronę Kapitana Skarpety. Sami twórcy marki i strony podkreślają, że dla nich najważniejsza jest jakość i wzór, bowiem traktują skarpety nie jako nieznaczącą część outfitu – ale wręcz przeciwnie – ważny element dopełniający stylowej całości.

Które z tych wszystkich fajnych skarpet Kapitana Skarpety są najfajniejsze? Oto nasz mini ranking!

1. Klint

Ponoć są to skarpety dla dowódcy – patrząc na ich wzór, kolorystkę, a przede wszystkim jakość faktycznie można się o tym przekonać. Ta skarpeta dodaje animuszu i pewności siebie, a jej soczyste barwy oprócz tego, iż naprawdę…. soczyste – to jeszcze pełnią funkcjonalną rolę – wszyscy inni mogą łatwo za nimi podążać. Twórcy tych skarpet wskazują też na inne ich walory, takie jak rozciągliwość czy nowoczesność.

2. Tjeri

Takie skarpetki to dopiero lans! Bez względu na to, czy jedzie się na hiszpańskie wakacje czy do babci na niedzielny obiadek. Tjeri wie jak się robi to, by dobrze wyglądać – nie tylko stylowo, ale też by zawsze być do przodu z trendami. To skarpety z poczuciem stylu!

3. Hłan Pablo

To skarpety z taktem, bowiem zdobione w taktyczny system kamuflażu. Może się przydać w mniej lub bardziej spodziewanych momentach np. na plenerku z napojem w tle. Podobnie jak wszystkie inne skarpety Kapitana… i ta jest równie wysokiej jakości i w przyjemnej kolorystyce.

4. Dżołi

Ponoć nawet miotacz granatów nie odmówi tym skarpetom. Wynika to z ich stabilności i szalenie szalonych kolorów. Jednak, aby przekonać się osobiście o walorach Dżołi nie trzeba od razu z granatem – wystarczy założyć te skarpety w kolorze żółtym plus bliskim granatowemu niebieskim i będzie wybuchowo!

5. Endrju

To już ostatnia skarpetowa perełka – model Endrju, bardzo elegancki i ponoć pomocny w namierzaniu. Są też włókna dla bezpieczeństwa i jakość – dla trwałości. Jedno jest pewne – w tych skarpetach każdy może być jak Andrzej!