5 najlepszych skarpetek w firmie Soxnite

Skarpetki ze sklepu soxnite.com

Strasznie podoba nam się to, co zobaczyliśmy w ofercie Soxnite! Sam projekt jest spełnieniem marzeń mających początek w uroczej manufakturze pod Warszawą. Scarry tworzą Tomek, Martyna i Daria którzy w zwykłych-niezwykłych skarpetach łączą ze sobą nowoczesny styl z tradycyjnymi rozwiązaniami. No i nie jest to nowy start-up, ale firma z 20 letnim doświadczeniem.

Jakie projekty Soxnite podobają się nam najbardziej?

  • Paski w bordo
  • Paski w turkusie
  • Gwiazdki w niebieskim
  • Gwiazdki w bordo
  • Paski w niebieskim

Paski w bordo to przeurocza propozycja, gdzie w ciekawy sposób połączono wspomniany bordowy kolor z żółtym. Z jednej strony eleganckie, a z drugiej – naprawdę fikuśne. Są takie, że gdy się na nie patrzy chce się od razu założyć – dlatego przykuły naszą uwagę.

Paski w turkusie to kolejna propozycja w ponadczasowym pasiastym motywie o równie ciekawych połączeniach kolorystycznych, co opcja powyżej, lecz w nieco bardziej chłodnej palecie barw. Idealne właściwie na każdą porę roku i w dobrej cenie.

Patrząc na gwiazdki w niebieskim można by odnieść wrażenie, że to idealny prezent na…. Gwiazdkę. I owszem, ale zdecydowanie nie tylko, bowiem zimą te skarpetki są idealne pod choinkę, a latem – gwiazdki na błękicie będą niczym plaża, słońce i wakacje. To naprawdę ciekawy wzór i jak solidnie wykonany!

Skoro jesteśmy przy gwiazdkach to warto także spojrzeć na te w połączeniu z szalenie modnym, bordowym kolorem – to nasza propozycja nr 4 jeśli chodzi o projekty Scarry. Każda gwiazdka jest niczym te, które spełniają marzenia, a jednym z nich będą właśnie te urocze skarpety!

Paski w niebieskim wykonane w 80% z bawełny czesanej to dopiero jest synonim swobody i wygody! Są iście wakacyjne i naprawdę dobrze zrobione. Każdy jeden pasek został odpowiednio przemyślany pod kątem kolorystyki i szerokości, a wszystkie razem tworzą niesamowity wzór skarpet. To model dla młodych duchem i ciałem – gdy ma się na nogach takie skarpety świat staje się od razu piękniejszy!

Tak – Soxnite to zdecydowanie miejsce na miarę każdych stóp!

Zapisz