Co śmiesznego kupić chłopakowi na mikołaja?

Smieszny prezent dla chłopaka na Mikołajki

Mikołajki to czas, kiedy wręczamy sobie drobne upominki. To mniej oficjalna okazja niż Boże Narodzenie, więc możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Nasze prezenty mogą być zabawne, a jeśli dobrze znamy obdarowaną osobę, to możemy pokusić się o coś nieco bardziej frywolnego…

Najpopularniejsze prezenty dla chłopaka na Mikołajki

1. Zabawne bokserki – to idealny prezent dla chłopaka, który ma poczucie humoru. Możemy wybierać spośród wielu mniej lub bardziej frywolnych wzorów. Bokserki to dość osobisty prezent. Musimy być całkowicie pewni, że nasz związek jest odpowiednio zażyły. Inaczej obie strony będą mocno zażenowane,,,

2. Kolorowe skarpety na prezent wydaje się, że to banał… Ale nie koniecznie. Obecnie bez problemu możemy znaleźć zabawne, kolorowe skarpetki; wykonane z materiałów dobrej jakości. Fajnym pomysłem na prezent jest trójpak skarpetek, zapakowany w eleganckie pudelku.

3. Spersonalizowany kubek – tradycyjny bądź termiczny. Tu wszystko zależny od preferencji obdarowywanej osoby. Dlaczego warto podarować chłopakowi kubek? Ponieważ będzie go używał każdego dnia i będzie o nas myślał.

4. Słodycze – mogą być samodzielnym prezentem lub dodatkiem do innego prezentu. Jeśli chcemy włożyć w prezent mikołajkowy trochę własnej inwencji i pracy możemy samodzielnie wykonać świąteczne muffiny. Mnóstwo sprawdzonych przepisów znajdziemy w Internecie.

Podsumowując prezent na mikołajki wcale nie musi być drogi czy nudny. Wystarczy, że włożymy odrobinę czasu w jego poszukiwania i wykonanie. Już za kilkadziesiąt złotych możemy uszczęśliwić ukochaną osobę.

Zapisz

Zapisz