Kolorowe i śmieszne skarpetki dla każdego

Kolorowe i śmieszne skarpetki dla każdego

Z dziecięcych szuflad kolorowe skarpetki zawędrowały na salony. Wzorzyste modele pojawiają się zarówno na ulicach jak też w formalnych stylizacjach. Kolorowe skarpetki chętnie noszą panie, ale coraz częściej sięgają po nie mężczyźni. Niebanalne skarpetki to doskonały pomysł na prezent.

Skarpetki poprawią humor. Dodadzą luzu sztywnej stylizacji. Podkreślą nietuzinkowy look. W bogatej ofercie modnych skarpetek każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla dzieci

Dzieci kochają kolorowe skarpetki. Najmłodsze chętnie będą samodzielnie wkładać skarpetki w zwierzątka, owoce lub warzywa. Na skarpetce może pojawić się też bohater ulubionej bajki. Dla nieco starszych warto poszukać skarpetek z popularnymi motywami, np. pszczółki, emotikonki czy ananasy. Można też kupić skarpetki z zabawnymi tekstami w języku polskim lub angielskim.

Pary nie do pary

Kilkulatki nie muszą nosić skarpetek pasujących do reszty stroju, zatem mamy wręcz nieskończone możliwości wyboru kolorowych modeli. Na topie wśród nastolatków jest noszenie skarpetek nie do pary. Takie “pary nie do pary” są dostępne w sklepach. Dwie z pozoru różne skarpetki powinno jednak coś łączyć. Może to być podobny wzór, ale w różnych kolorach, bądź pojedynczy motyw. Dobrym rozwiązaniem jest kupienie np. sześciopaka kolorowych skarpetek ze wspólnym motywem, które dziecko będzie dowolnie łączyć.

Sezonowe i świąteczne

Nasze skarpetki mogą nawiązywać kolorystycznie i nadrukami do pór roku lub różnego rodzaju świąt. Zimą włożymy niebieskie skarpetki z motywem bałwanka, jesienią możemy nosić na stopach kolorowe liście czy kasztany. Podczas Świąt Bożego Narodzenia na skarpetkach rządzi kolor czerwony, krata, nadruki w płatki śniegu, mikołaje, renifery czy prezenty. Na Halloween nosi się skarpetki zdobione np. w drobne czaszki. Natomiast Walentynki to czas czerwonych serduszek i nadruków z “love”.

Dla modnej pani

Chłodne dni sprzyjają noszeniu skarpetek. Kolorowe i wzorzyste skarpetki będą idealnym dodatkiem do gładkich ubrań. Każda pani do formalnego stroju może włożyć skarpetki w pepitkę, drobne groszki oraz kolorową kratę. Można sobie także pozwolić na drobne nadruki. W mniej formalnym wydaniu skarpetki w cętki czy inne zwierzęce wzory podkręcą look.

Dla nowoczesnego mężczyzny

Modni panowie chętnie sięgają po kolorowe skarpetki. Do gładkiego garnituru pasują wszelkie pasy, kraty i duże grochy. Należy jednak pamiętać, by choć jeden z kolorów skarpetek pasował do reszty stroju. Na wyjścia po pracy można sobie pozwolić na bardziej odważne wzory i kolorowe nadruki. W zaciszu domowym noszenie zabawnych skarpetek sprzyja radosnej i rodzinnej atmosferze.

Oryginalne na prezent

Kolorowe i śmieszne skarpetki to doskonały pomysł na prezent. Możemy wybrać parę skarpetek z zabawnym tekstem nadrukowanym na wierzchu lub pod spodem. Warto pokusić się o personalizację prezentu. Śmieszne skarpetki ze sklepu Soxnite możemy podarować w pudełku z nadrukiem przygotowanej przez nas treści. Albo zamówmy skarpetki z indywidualnym nadrukiem bądź wzorem. Możemy na skarpetkach umieścić imię i datę uroczystości. Wspaniałą pamiątką będą skarpetki z nadrukiem nawiązującym do hobby obdarowywanej osoby, np. kolorowe samochodziki z inicjałami jubilata.