Najmodniejsze nadruki na skarpetkach w roku 2018

Najmodniejsze nadruki na skarpetkach w roku 2018

Kiedyś chowane, dzisiaj uwielbiane. Skarpetki. Kto by się spodziewał, że powrócą w tak wielkim stylu i szturmem wejdą, dosłownie, na salony? Dziś kolorowe skarpetki możemy oglądać nie tylko na nogach hipsterów, ale także wystające spod garniturowych spodni menadżerów w korporacjach albo na światowych wybiegach mody. Spójrzmy chociażby na premiera Kanady, Justina Trudeau. Czy ktokolwiek zna osobę, która bardziej uwielbia podkreślać swój styl skarpetkami z kolorowymi nadrukami? A nie tak dawno robiliśmy wszystko, by je ukryć, i żeby tylko nie wystawały latem ponad kostkę…

Kolorowe skarpety

Gdy już producenci skarpetek myśleli, że nie ma dla nich ratunku, a na ulicach królowały niepozorne “stopki”, na ich szczęście nadeszła ogromna zmiana. Skarpety znowu stały się modne, tym razem nie tylko jako dodatek, ale często jako główny element naszej stylizacji. Dziś w szufladach ludzi bawiących się modą nie może zabraknąć odpowiedniej ilości par skarpet. A najlepiej, jak to nie będą białe skarpety tylko wzorzyste, z humorem, lub podkreślające styl, w którym się ubierają. Na szczęście dziś na sklepowych półkach możemy znaleźć niezliczone rodzaje i wzory skarpet, a sklepy promują je tak bardzo, jak inne elementy nowych kolekcji.

Najmodniejsze skarpetki w sezonie wiosna – lato 2018

Żeby dowiedzieć się, jakie wzory będą królowały na naszych stopach w tym roku, wystarczy włączyć internetową przeglądarkę lub przejrzeć katalogi firm odzieżowych. Ten rok, choć jeszcze się nie rozkręcił na dobre, już teraz obfituje w najróżniejsze propozycje. Kobietom proponuje się bardzo stylowe skarpetki tiulowe. To one będą bezkonkurencyjnym numerem jeden w sezonie wiosna- lato 2018. Wyglądają świetnie nie tylko ze szpilkami, ale także ze sportowymi butami. Kolejnym interesującym trendem są cekiny. Obszyte tymi błyskotkami modele prezentowały na swoich pokazach największe domy mody, nawet Gucci i Saint Laurent. Do tego dochodzą stylowe koronki. I to nie zwykłe modele zakończone ściągaczem, ale niesamowicie delikatne i misterne, które z powodzeniem uświetnią każdą modową stylizację.

Na szczęście panowie, lub panie, które pożądają zwykłych, bawełnianych skarpet z niezwykłymi wzorami, też nie mogą narzekać. Propozycji dla nich na ten rok jest naprawdę wiele. Przede wszystkim są to niewychodzące z mody kropki, paski, krata. Ale także bardziej spersonalizowane wzory, typu tetris, motywy roślinne, zwierzęce. Znajdziemy także, tak, jak Justin Trudeau, skarpetki nawiązujące do naszych ulubionych filmów, jak np. “Gwiezdne Wojny”, czy naszego stylu życia- lumberseksualni panowie znajdą miliardy wzorów z drwalami.

Wybór jest naprawdę ogromny, a i szukać nie trzeba daleko. W tym roku każdy sklep będzie doskonale zaopatrzony w najmodniejsze skarpetki.