Skarpetki z własnym nadrukiem, logo, wzorem – cennik

Skarpetki na zamówienie z własnym logo i wzorem – cennik

Jeśli jesteś osobą, która nie kupuje większości ubrań na chybił trafił, ale kompletuje swoją garderobę w nieco bardziej świadomy sposób, z pewnością posiadasz sporo koszulek nawiązujących do popkultury, do twoich ulubionych filmów czy gier. A może czasem decydujesz się na noszenie swoich własnych wzorów, które sprawiają, że wyróżniasz się z tłumu? Jeśli tak, to zastanów się, czy mógłbyś zaprezentować się w jeszcze bardziej oryginalny sposób, ubrać coś tak wyjątkowego, coś, czego absolutnie nikt nie będzie się spodziewał. Nie ważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, znakomitym wyborem będą skarpetki z własnym logo i wzorem!

Co powinieneś wiedzieć o takich skarpetkach?

W przypadku każdego elementu ubioru powinieneś zwracać uwagę na to, jakie materiały zostały użyte podczas produkcji. Jeśli okaże się, że dany sklep oferuje odzienie wykonane w większości ze sztucznych i podejrzanych tworzyw, na twoim miejscu powoli wycofałbym się i znalazł jakieś inne miejsce na zakupy. Dlaczego? Ponieważ takie produkty nie przepuszczają powietrza, noga się w nich szybko poci i na dłuższą metę są po prostu niewygodne. Dlatego powinieneś zwracać uwagę na przeważającą obecność naturalnych materiałów, takich jak chociażby bawełna. Jeśli jesteś nieco bardziej wrażliwy, dobrym wyborem będzie też przędza bambusowa. Jeśli jednak wymagasz czegoś zupełnie odmiennego, możesz zlecić produkcję z nietypowych tworzyw. Jakich? To już zależy od ciebie (i od realnych możliwości sklepu, oczywiście). Co ważne, możesz zakupić sobie skarpetki na każdą okazję. Wybór jest praktycznie nieograniczony, od sportowych, po eleganckie, idealne do garnituru. Same wzór czy logo może znajdować się w praktycznie każdym miejscu.

Jak powstają?

Metod jest kilka. Jedną z nich jest utworzenie wzoru już na etapie produkcji. Sprawa jest prosta, skarpetki są szyte od razu z wybranym wzorem. Takie rozwiązanie z pewnością zapewni trwałość, ale niestety, podniesie też cenę. Dużo częstszym zabiegiem jest nadrukowanie wzoru metodą sublimacji. Na gotowy produkt nakłada się specjalny tusz sublimacyjny, który w wyniku reakcji chemicznych wiąże się z materiałem i barwi go, dając w efekcie wymarzony wzór. Jest to znacznie prostsze  i tańsze rozwiązanie, ale niestety ma też swoje wady. Nie wszystkie materiały nadają się do tego procesu, a sam wzór jest nieco bardziej podatny na spranie i uszkodzenie. Dlatego obowiązkowo wybieraj sklepy gwarantujące wysoką jakość wykonania!

Ile to kosztuje?

Ceny za jedną parę zaczynają się już od około 15 złotych, cena może wzrosnąć w zależności od wybranych materiałów i metody drukowania. Zazwyczaj im więcej, tym taniej. Niektóre sklepy oferują sprzedaż hurtową, zaczynającą się najczęściej od 50 egzemplarzy, więc jeśli chcemy obdarować całą swoją rodzinę, taka opcja będzie zdecydowanie bardziej korzystna. Jeśli wiesz już wszystko, nie pozostaje ci nic innego, jak złożenie zamówienia na skarpetki z wymarzonym wzorem!

Jeżeli chciałbyś zostać posiadaczem oryginalnych skarpetek z własnym wzorem. Kliknij Tutaj i sprawdź ofertę producenta skarpet Socks Factory.