Skarpety na zamówienie z logo – cennik

Skarpety na zamówienie z logo – cennik

Chcesz wyróżniać się z tłumu? Czujesz potrzebę stworzenia czegoś oryginalnego? A może po prostu lubisz projektować, tworzyć ciekawe rzeczy i budować własny styl? Jeżeli tak, to warto zainteresować się możliwością projektowania skarpetek. Obecnie bez problemu znajdziemy firmy, które mają w ofercie wykonywanie skarpetek na zamówienie. Wystarczy poszukać firmy, która będzie oferowała usługi zgodne z naszymi potrzebami i oczekiwaniami.

Do wyboru, do koloru

Jeżeli chcemy zaprojektować skarpetki, to możemy wybrać spośród wielu modeli. Od podkolanówek, przez skarpetki standardowe, 3/4, stopki lub te, których nie widać. W zależności od firmy, możemy mieć również możliwość wybrania rodzaju ściągacza, umieszczenia dodatkowej wentylacji lub wybrania, jakim szwem będą wykończone nasze skarpetki. Ustalając te wszystkie elementy, możemy stworzyć dokładnie taki produkt, na jakim nam zależy. Większość firm oferuje możliwość wykonania bezpłatnego modelu 3D, zanim rozpocznie się produkcja zaprojektowanych przez nas skarpetek. Jest to wygodne rozwiązanie pozwalające na wprowadzenie ewentualnych poprawek w naszym projekcie.

Cena i możliwości

Zamówienie jednej pary skarpetek może okazać się niemożliwe. Większość firm rozpoczyna produkcję w momencie, w którym zamówienie przekroczy 30-50 par. Oprócz określenia, ile skarpetek chcemy zamówić, ważne jest również ustalenie, jakie rozmiary są nam potrzebne. Poza standardowymi, dorosłymi rozmiarami, na rynku dostępne są również te dedykowane dzieciom, a nawet niemowlakom! Na drugim końcu znajdują się skarpetki w rozmiarach ekstrasize, które również można zamówić, ozdabiając je własnoręcznie zaprojektowanym wzorem.

Jeżeli chodzi o cenę, to ciężko być w tej kwestii dokładnym. Przeciętnie, przy zamówieniu składającym się z 50 par, cena za jedną parę mieści się w przedziale 12-15zł. Bardzo często można się jednak spotkać z tym, że dopiero po przedstawieniu projektu, nasze zamówienie zostanie wycenione. Wcześniej możemy poprosić co najwyżej o oszacowanie ceny. Warto pamiętać, że projektując skarpetki, zamawiamy je na zasadach hurtowych. Dlatego bardzo często, przy dużych zamówieniach, cena za parę będzie znacznie niższa. Zanim więc podejmiemy decyzję o ilości zamawianych skarpetek, zastanówmy się, czy nie opłaci nam się zamówić ich więcej. Takie samodzielnie zaprojektowane skarpetki mogą być ciekawym prezentem, gadżetem reklamowym lub symbolem, łączącym np. jedną drużynę piłkarską. Jeżeli więc mamy pomysł na coś ciekawego, warto postarać się go zrealizować.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o produkcji skarpet na zamówienie to kliknij w link.